KOLMAPÄEV, 06, Juuni 2012

Uued ja kasutatud raamatud -50% soodsamad!

Hea raamatuhuviline,


Nüüd kõik uued ja kasutatud raamatud -50% soodsamalt!

Kasuta võimalust ja telli kodulehelt WWW.KASUTATUDRAAMAT.EE


Kampaania kestab kuni 20.juuni 2012


Kasutatud Raamat
klienditeenindus

ESMASPÄEV, 10, Oktoober 2011

John Grisham - Aguliadvokaat

"Edukas noor advokaat Michael on teel tippu. Lennuka karjääri kõrvalt ei jää aega armastuseks ega ümbritsevate inimeste märkamiseks. Siis aga paiskab ootamatu sündmus kõik segi ja sunnib Michaelit oma elu üle järele mõtlema. Temast saab aguliadvokaat, kes annab nõu ühiskonna heidikuile Raamatu autor John Grisham on kuulus Ameerika jurist, kes loobus oma juurapraksisest kohe pärast oma esimese romaani ""Firma"" erakordset edu. Teatud mõttes tegeleb ta aga oma erialaga edasi, sest kõigil tema romaanidel on juriidiline tagapõhi."


John Grisham

Aguliadvokaat

8.99 €

Lisa tellimusse

PÜHAPÄEV, 02, Oktoober 2011

Seiklusjutte maalt ja merelt

"Seiklusjutte maalt ja merelt" on Eesti Riikliku Kirjastuse aastatel 1955–1962 avaldatud seiklus- ja fantastikaromaanide sari nooremale ja keskmisele koolieale.
 
Aastatel 1955–1962 ilmus sarjas kokku 55 välisautorite teost. Paljud ilmunud raamatutest olid eestikeelsed esmatrükid ning on hiljem korduvalt taasavaldatud. Raamatud trükiti peamiselt trükikojas "Ühiselu", mõned teosed ka trükikodades "Kommunist" (6 teost), "Punane Täht" (2 teost) ning Hans Heidemanni nimelises trükikojas Tartus (1 teos).
 
Trükiarvud olid üsna suured, harilikult 30 000–40 000. Väikseimate trükiarvudega on raamatud "Oikumeeni äärel" (15 000), "Saladuslik saar", "Maadeuurija ning meresõitja kaptenleitnant Golovnini elu ja ebatavalised seiklused", "Tom Sawyeri seiklused. Huckleberry Finni seiklused" (20 000) ning "Sannikovi maa" (25 000).


Sari "Seiklusjutte maalt ja merelt" (39 raamatut)

199 €

Lisa tellimusse

KOLMAPÄEV, 28, September 2011

Stephenie Meyer "Videvik"

Vaimustav romantiline raamat keskkoolitüdrukust Isabella Swanist, kes kolib oma isa juurde Forksi – juba kliima poolest mitte just meeldivasse väikelinna. Koolis jääb neiule silma veider seltskond noori. Need noored pole tavalised, vaid kuuluvad vampiiride perekonda.
 
Juhtub see, mis juhtuma ei peaks. Isabella armub vampiiriperekonna noorimasse – Edward Cullenisse, seades ohtu oma pere.
 
See on raamat, mida on päris raske käest panna. “Videvikku” võiks nimetada romantiliseks ulmeks, mida on ülimalt kerge ja ladus lugeda. On värskendav, et vampiire ei kujutata teoses traditsioonilisel moel.


Stephenie Meyer

Noorkuu. Videviku saaga II raamat

Bella Swani jaoks on üks asi tähtsam kui elu: Edward Cullen. Aga armastus vampiiri vastu on palju ohtlikum, kui Bella oleks iial osanud arvata. Edward päästis Bella juba ühe õela vampiiri küüsist, aga nüüd, mil nende kõiketrotsiv suhe ...

Stephenie Meyer

Videvik. Videviku saaga I raamat

Isabella Swan kolib päikeselisest Phoenixist süngesse Forksi linnakesse isa juurde. Forksi keskkoolis kohtub ta salapärase võluva Edward Culleniga ning tema elu võtab ülipõneva ja hirmutava pöörde. Portselanheleda naha, kuldsete silmade, ...

KOLMAPÄEV, 28, September 2011

William Faulkneri “Hälin ja raev”

Raamat, mis tegi kogu raamatute maailma teistsuguseks, oli William Faulkneri “Hälin ja raev”, nii nagu ta kunagi ilmus selles “Varamu” valges sarjas. Ma olin lugenud kõiki neid poisteraamatud – “Kolme musketäri” ja “Kalle Blomkvisti” – ja siis on järsku mingi selline asi, mis on täiesti teistmoodi, mis tõmbab põranda alt ära ja sa kukud nagu mingisse auku…
 
See oli raamat, mille alusel ma valisin kunagi elukutse ja läksin õppima inglise filoloogiat.
 
Hilisem, ütleme, et nii lugemis- kui ka elukogemus on näidanud, et veenvalt on võimalik kirjutada nii vähem reljeefselt kui ka vähemreljeefsetel teemadel, aga too esmane ehmatus jääb ikkagi eluks ajaks alles.


William Harrison Faulkner

Hälin ja raev (2006)

5.05 €

Lisa tellimusse

Raamat sarjast XX sajand.

«Hälin ja raev» on William Harrison Faulkneri neljas romaan. Ei ole teada selle raamatu inkubatsiooniperioodi pikkust, mis või kesta mitmeid aastaid, küll aga on andmeid, et käsikiri valmis kuuekuulise pingelise ...

William Harrison Faulkner

Hälin ja raev (1972)

2.41 €

Lisa tellimusse

«Hälin ja raev» on William Harrison Faulkneri neljas romaan. Ei ole teada selle raamatu inkubatsiooniperioodi pikkust, mis või kesta mitmeid aastaid, küll aga on andmeid, et käsikiri valmis kuuekuulise pingelise töötamise järel 1928. aastal. ...

JOOKSEV AASTA